Produktionsmitarbeiter:in (m/w/d) Gyári dolgozó (úr vagy hölgy)

Ügyfelünkhöz keresünk azonnali belépéssel

Ort:
Brixlegg - Helyszín: Brixlegg

Veröffentlicht:
24.02.2022

Job-ID:
21565

Aufgaben

  • Termelésben való részvétel (öntödei egységben,olvasztóaggregát)
  • Munkavégzés kemencével, konverterrel (tapasztalat elony)
  • Tiszta és pontos munkamódszer biztosított

Anforderungen

  • Motivált, képes csapatban együttmuködni, felelosséget vállalni, valamint munkavégzése során a minoségre törekszik
  • Rugalmasság
  • Saját gépjármu szükséges
  • Befejezett szakmunkás tanulmányok
  • 3 muszakos munkarend vállalása
  • Fizikailag terhelheto
  • Targoncavezetoi engedély

Gehalt

A bruttó havi munkabér 2495,56 Euro (teljes munkaidos alapbér), mely a tapasztalatok és eloképzettség függvényében változhat. Továbbá egyéb juttatások, muszakpótlék. Mindemellett teljesítményalapú bonuszokat és szociális juttatásokat kínálunk. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
Munkaido: 38,5 óra hetente, 3 muszak
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Brixlegg

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.
Hier die Stellenbeschreibung auf Deutsch https://adecco.at/Job.aspx?jobid=19361

Wir suchen Sie!

Adecco bietet Ihnen spannende Einsatzmöglichkeiten in namhaften Unternehmen aus den unterschiedlichsten Branchen. Sie möchten sich beruflich verändern? Dann bewerben Sie sich beim weltweit größten Personaldienstleister.

Adecco Personalbereitstellungs GmbH
Sandra Madreiter-Kreuzer
Filiale Wörgl
Salzburger Straße 14
6300 Wörgl