Maschinenbediener*in (m/w/d) Gépkezelo (úr vagy hölgy)

Kufsteinbe található Freudenberg ügyfelünkhöz keresünk azonnali belépéssel

Ort: Kufstein - Helyszín: Kufstein

Veröffentlicht: 24.02.2022

Job-ID: 21541

Aufgaben

  • Manuális és automata gépekkel termelés
  • A minoségi- és biztonsági eloírások betartása
  • Szükséges vizsgálatok elvégzése az ellenorzési terv és a munkaterv alapján
  • Az eloírt munkafolyamatok betartása

Anforderungen

  • Kézügyesség és technikai készség
  • Összeszerelésben vagy gyártásban szerzett tapasztalat elony
  • 3 muszakos munkarend vállalása

Gehalt

A bruttó havi munkabér 2258,22 Euro (teljes munkaidos alapbér), mely a tapasztalatok és eloképzettség függvényében változhat. Továbbá egyéb juttatások, muszakpótlék. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
Munkaido: 38 óra hetente, 3 muszak
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Kufstein

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.
Hier die Stellenbeschreibung auf Deutsch   https://adecco.at/Job.aspx?jobid=19455

Wir suchen Sie!
Adecco bietet Ihnen spannende Einsatzmöglichkeiten in namhaften Unternehmen aus den unterschiedlichsten Branchen. Sie möchten sich beruflich verändern? Dann bewerben Sie sich beim weltweit größten Personaldienstleister.

Adecco Personalbereitstellungs GmbH
Sandra Madreiter-Kreuzer
Filiale Wörgl
Salzburger Straße 14

+43 664 311 92 80